Chirurgia naczyniowa w Poznaniu- gabinety Neomedica

Gabinety Neomedica znajdujące się w Poznaniu mają najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepszą wykwalifikowaną kadrę. Najlepsi chirurdzy naczyniowi w Poznaniu mają właśnie u nas swoje gabnięty. Więcej o tej specjalizacji, wykonywanych badaniach diagnostycznych można znaleźć na stronie: https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/chirurgia-naczyniowa. Za jej pomocą można również umówić się na wizytę u specjalisty w naszym gabinecie

USG doppler aorty brzusznej w Poznaniu

Poza rutynowymi wizytami, w naszych gabinetach chirurdzy przeprowadzają badania diagnostyczne, które pozwalają im na lepsze postawienie diagnozy. Jednym z takich badań jest USG typu doppler aorty brzusznej. To badanie diagnostyczne pozwala na wykrycie jednego z najbardziej niebezpiecznych schorzeń, którym jest tętniak aorty brzusznej (AAA). Pęknięcie tego tętniaka stanowi bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia, dlatego wczesne jego wykrycie może pomóc w leczeniu.

Tętniaki tworzą się w wyniku działania miażdżycy, która jest przewlekłą chorobą degeneracyjną ściany tętnicy. Tłuszcz, cholesterol i inne substancje gromadzą się w ścianach tętnic i tworzą miękkie lub twarde osady, które uszkadzają tętnice.

Inne badania obrazowe

Inne badanie obrazowe wykonywane w naszych gabinetach to USG doppler tętnic i żył kończyn, szczególnie dolnych. Jest to nieinwazyjne, bezbolesne badanie, w czasie którego lekarz sprawdza tętnice i żyły i ich przepływy. Jego celem jest wyszukanie ewentualnych zwężeń w żyłach czy też tętnicach oraz innych nieprawidłowości.

Comments are closed.

 • Wybór napojów alkoholowych

  Obecnie wybór napojów alkoholowych jest na tyle duży, że trudno jest wybrać jeden konkretny trunek, szczególnie gdy potrzeba go w dużej ilości. Jedną źle wybraną butelkę alkoholu można przeboleć, ale gdy chodzi o większą ilość, która zresztą sporo kosztuje, już tak łatwo nie będzie. Na …
 • Co w trawie piszczy, czyli ceny ziemi w Polsce.

  Ceny działek zależą przede wszystkim od parametrów jakie posiadają. Istnieją działkiz,których można wyróżnić takie jak lokalizacja, uzbrojenie terenu, kształt, wielkość działki, sąsiedztwo, jakość dojazdu, komunikacja z centrum miasta. Warto tez podkreślic, że należy odróznić ceny realne działek od cen transakcyjnych, większość działek oferowanych na rynku …
Advertisement
Ankieta do czytelników

Co według Was, jest najlpeszym rozwiązaniem

View Results

Loading ... Loading ...
Kalendarz
January 2022
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
 • Układamy panele podłogowe.

  Kiedy mamy zamiar zabrać się do ułożenia drewnianej podłogi może być to prostsze niż byśmy mogli przypuszczać. Jest to możliwe jeśli zatosujemy dzięki panele podłogowe laminowane. Jeśli chcemy zadbać by nasza podłoga mogła się cieszyć ładnym wyglądem przez wiele lat to zanim zabierzemy się do …Read More »
 • Płytki Cir Biarritz – włoska jakosć i cena

  Na polskim rynku można znaleźć płytki ceramiczne, ścienne, podłogowe i gresy wielu różnych marek i producentów. Płytki, które firmy mają w swojej ofercie, pochodzą od polskich i zagranicznych producentów, którzy cieszą się największym zaufaniem. Importowane są z takich krajów jak Włochy, Portugalia, Hiszpania, Francja, Niemcy …Read More »