Colostrigen w kapsułkach dla sportowców

Siara bydlęca jest płynem na czym które pochodzi z piersi krów bądź klaczy w produkowana w pierwszych dniach po porodzie. Zawiera ona substancja aktywna nazwaną colostrum bovinum która zawiera białka węglowodany tłuszcze oraz mnóstwo witamin minerałów oraz enzymów które pozwalają na bezpieczne i szybkie rozwijanie się młodego organizmu. Pierwotnie siara bydlęca zainteresowała ludzi z powodu wysokiego poziomu przeciwciał dzięki czemu myśleli że można dzięki niej zabezpieczać ludzi przed infekcjami. Okazuje się że działanie siary jest dużo bardziej skomplikowane, co daje nam też dużo więcej benefitów.

Sport to zdrowie

Wielu sportowców spożywa colostrigen. Pozwalają one na regenerację się po ciężkich treningach, oraz zmniejszenie ilości zakwasów. Działa ona na wszystkie elementy naszego układów naszemu układowi naszego organizmu przez co zwiększa zwiększają swoją wytrzymałość oraz witalność. Dodatkowo poprawiają oni swoje wyniki sportowe. Należy pamiętać, że siara bydlęca nie znajduje się na zakazanej liście leków międzynarodowego komitetu olimpijskiego, dlatego przez sportowców może być bezpiecznie używana i nie jest traktowana jako doping. używana jest doustnie dzięki czemu pozwala na wzmocnienie układu odpornościowego oraz leczenie urazów.

kapsułki z siary bydlęcej.

Aby zakupić odpowiednie kapsułki siara mleka krowiego należy skorzystać z dobrego źródła. Jednym z nich jest Geneactiv, który na swojej stronie: https://genactiv.eu/colostrigen-120-kapsulek oferuje produkty z siary mleka klaczy bądź krowy.

Comments are closed.

 • Leki przyjmowanie przez osoby z zespołem drażliwego jelita

  Osoby mające problemy jelitowe mogą przyjmować leki na zespół jelita drażliwego. Takie leki dostępne są zarówno bez recepty, jak i po okazaniu recepty. Regularne stosowanie tego rodzaju leków może bardzo skutecznie pomagać osobom cierpiącym z powodu różnego rodzaju zaburzeń jelitowych i sprawiać, że zaczynają one …
 • W jaki sposób montowac deski trójwarstwowe.

  Kiedy chcemy zastosować podłoge drewnianą trójwarstwową na ogrzewaniu podłogowym może być to jedno z lepszych rozwiązań. Kiedy tylko zastosujemy się do zasad związanych z przygotowaniem podłoża, oraz wyborem odpowiedniego gatunku drewna, oraz utrzymaniem właściwej temperatury w pomieszczeniu, a także wilgotności powietrza podłoga będzie nam świetnie …
Advertisement
Ankieta do czytelników

Co według Was, jest najlpeszym rozwiązaniem

View Results

Loading ... Loading ...
Kalendarz
January 2022
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
 • Jak zabezpieczyć dom w czasie wakacji.

  Kiedy zbliża się podczas wakacji jest to sezon wyjazdów urlopowych. Więc kiedy my planujemy wakacje złodzieje planują jak obrabować największą ilość mieszkań. Więc jeśli zechcemy wypocząć domy zazwyczaj zostają puste i pozostają bez opieki. Warto więc zaopatrzeć nasze mieszkanie podczas tego okresu w drzwi antywłamaniowe …Read More »
 • Test genetyczny SANCO – sprawdź genetyczne uwarunkowania dziecka

  Podjęliście decyzję o dziecku i w końcu po długim wyczekiwaniu udało się. Jedyne czego pragniecie, to aby urodziło się zdrowe. Chcecie podarować mu piękne dzieciństwo, z którego będzie czerpał radość do woli, a później odpowiedzialną dorosłość, w której będzie zdolny do spełniania swoich marzeń? Zaufajcie …Read More »