Jaki tusz do drukarki Epson?

Epson jest marką funkcjonującą od lat 40 XX wieku, jako jedną z najistotniejszych wartości opisuje relacje z klientami, podejście do ich zadowolenia. W ostatnim okresie firma wyspecjalizowała się w produkcji urządzeń do druku. Oczywiste jest, że właściciele drukarek podczas zakupu zastanawiają się, skąd dobrać odpowiednie tusze do drukarki epson, czy postawić na oryginały, czy też zamienniki? Czy decydować się na zakup w punktach stacjonarnych, a może w kanałach dystrybucji online? Co najważniejsze, zawsze dobierajmy tusz dedykowany naszemu modelowi.

Chodzi tu przede wszystkim o jak najlepsze dopasowanie oraz późniejsze funkcjonowanie. Źle wybrany tusz może narobić wielu szkód, między innymi: przeciekać, drukować dużo mniej wydajnie i w sposób nieprawidłowy, uszkadzając inne części drukarki. Oczywiście, nikt nie chciałby, by sprzęt zepsuł się zaraz przy zakupie. Jeśli mamy gwarancję producenta, kupujmy tylko oryginalne tusze do drukarki epson. W takim przypadku nawet gdy dojdzie do niespodziewanych uszkodzeń, za naprawę odpowiadać będzie serwis. Gdy jednak zostanie zauważone, że użytkowaliśmy nieoryginalne części, a do takich niestety zaliczają się zamienniki – gwarancja zostanie nam cofnięta i zostaniemy z popsutym sprzętem, który nadawać będzie się tylko do kosza.

Dlaczego nie warto wybierać zamienników?

Oczywiście, tusze oryginalne są znacznie droższe, jednak są one pewne i wydajne. Producent zazwyczaj załącza je przy zakupie drukarki. Oryginały wykonane są w certyfikowany sposób, przechodzą wieloetapowe badania. Nie musimy zamartwiać się o jakość wydruku, zawsze będzie ona najwyższa. Problem pojawia się, gdy tusz jest na wyczerpaniu i trzeba pokusić się o zakup nowego.

Szukamy wtedy oszczędności i sprawdzamy informację o zamiennikach. Tusze zamienne mają predyspozycje do wysychania, mogą zatem już na samym początku odmówić nam posłuszeństwa. Często pochodzą od niesprawdzonego dystrybutora i ciężko oszacować, czy zostały napełnione do samego końca, czy też chociażby tylko do połowy. Zwłaszcza że pojemniczki na nie są zazwyczaj w kolorze czarnym i nieprześwitującym.

Promocje w sieci

Gdy już wiemy, że nasz model to epson tusze do drukarki bez problemu znajdziemy w Internecie. Ze względu na popularność producenta, nie będzie większego problemu z dostępnością tuszy. Często można znaleźć je w super cenach, a także różnorodnych wariantach. Sprawdźcie na stronie: https://www.drukuj24.pl/drukarka/epson-seria-epson-l355.html

Comments are closed.

 • Jak pielęgnować podłogi z drewna.

  Każdy wie, że cyklinowanie drewnianych podłóg wiąże się z brakiem użytkowania danego pomieszczenia na okres kilku dni w domu., a także czynnościami związanymi z przenoszeniem mebli. Jest to również związane ze sprzątaniem mebli po cyklinowaniu. Każdy więc się zastanawia czy można tego uniknąć. Podłogi drewniane …
 • Inwestycja w ziemie rolna a prawo pierwokupu.

  ziemia w ujęciu długookresowym jest jedną znajbardziej bezpiecznych inwestycji. Zostało to udowodnione w ostatnich latach w Polsce na przełomie lat 1989/1990 kiedy gospodarka przechodziła załamanie, a inflacja sięgnęła nawet kilkuset procent w przeciągu kilkunastu miesięcy. ziemia wówczas obroniła w bardzo bezpieczny sposób kapitałinwestorów.Osoby, które wtedy …
Advertisement
Ankieta do czytelników

Co według Was, jest najlpeszym rozwiązaniem

View Results

Loading ... Loading ...
Kalendarz
January 2022
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
 • Hydraulik w Rzeszowie

  W sytuacji, kiedy niezbędna jest pomoc hydrauliczna, na terenie Rzeszowa naprawdę można liczyć na wybór wśród licznych fachowców. Jest to bardzo dobra wiadomość, gdyż zawsze można będzie znaleźć takiego, który w krótkim czasie, nawet w godzinach wieczornych pojawi się na miejscu i zajmie się problemem. …Read More »
 • Pediatra służy pomocą

  Kiedy Twoje dziecko stawia pierwsze kroki, wypowiada pierwsze, niekiedy zabawnie brzmiące słowa, zapewne wpadasz w rodzicielski zachwyt. W takich chwilach, wielu rodziców zastanawia się kim będzie w przyszłości ich pociecha, a może nawet po cichu, planuje przyszłość swojego potomka. Wówczas chciałbyś, aby uczęszczało do jak …Read More »