Pediatra jako najlepszy przyjaciel dziecka

Jakiś czas temu zostałeś rodzicem? Doskonale pamiętasz cały proces pielęgnacji dzieciątka i troska o jego nowy pokoik. To wszystko po to, by miał jak najlepiej. Teraz, kiedy już przyszedł na świat, chciałabyś sprawdzić w jakim stanie zdrowia jest Twój skarb, ale on za nic w świecie nie da przekonać się, by pójść na wizytę do pediatry w Poznaniu? Jego dotychczasowe doświadczenia z lekarzami spowodowały, ze boi się ich i nie ma ochoty kolejny raz przezywać ten sam stres. 

Szukasz lekarza, któremu nie będzie zależeć na jak najszybszym wykonaniu badań i zabraniu gotówki do ręki? Najlepszy specjalista to taki, który potrafi poświęcić sporo czasu dla Twojego dziecka właśnie po to, by najpierw znaleźć z Nim wspólny język i wykazać się zrozumieniem.

Neomedica to klinika, oferująca nietypową wizytę u lekarza. Pierwszym etapem jest rozmowa, przeplatana zabawą, dzięki której dziecko zaczyna czuć się w gabinecie jak w swoim własnym pokoju. Nie patrzy już na Niego tak strasznie i zaczyna odczuwać radość w chwili przebywania w Nim. Taka więź, zbudowana pomiędzy Twoim skarbem, a lekarzem pozwoli dokładnie przeanalizować czy dolegają mu jakieś objawy oraz zbadać ich częstotliwość. Dodatkowo, wszystko odbywa się w konsultacji profesjonalisty z rodzicami pacjenta, dzięki czemu jesteś na bieżąco informowany o etapach leczenia i podejmowanych działaniach. 

Zapisz swojego syna/córkę na spotkanie z prywatnym pediatrą w Poznaniu. Spraw, by jego strach przed doktorem zamienił się w radość i chęć profilaktyki swojego zdrowia: https://www.neomedica.pl/oferta/specjalizacje/pediatria/.

Comments are closed.

 • Jaki wybrać tusz do drukarki hp 1510?

  Tusze do drukarki atramentowej mogą przyprawiać o ból głowy. Szczególnie jeśli musimy kupować tusze bardzo szybko, pod wpływem presji czasu. Muszą one być dobrane odpowiednio i specyficznie do konkretnego modelu drukarki, aby były do siebie kompatybilne. Drukarki atramentowe są sprzętem, który jest stosunkowo drogi w …
 • Colostrigen w kapsułkach dla sportowców

  Siara bydlęca jest płynem na czym które pochodzi z piersi krów bądź klaczy w produkowana w pierwszych dniach po porodzie. Zawiera ona substancja aktywna nazwaną colostrum bovinum która zawiera białka węglowodany tłuszcze oraz mnóstwo witamin minerałów oraz enzymów które pozwalają na bezpieczne i szybkie rozwijanie …
Advertisement
Ankieta do czytelników

Co według Was, jest najlpeszym rozwiązaniem

View Results

Loading ... Loading ...
Kalendarz
January 2022
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
 • Wpłatomat mobilny – dlaczego warto z niego skorzystać?

  Przedsiębiorcy każdego dnia mają mnóstwo zadań do wykonania. Zarządzanie firmą i dbanie o jej rozwój oraz prawidłowe funkcjonowanie zajmują niemało czasu, stąd też warto poszukać sposobów na ułatwienie sobie życia. Jednym z nich jest korzystanie z mobilnego wpłatomatu, czyli udogodnienia wprowadzonego specjalnie dla klientów Idea …Read More »
 • Inwestycja w ziemie rolna a prawo pierwokupu.

  ziemia w ujęciu długookresowym jest jedną znajbardziej bezpiecznych inwestycji. Zostało to udowodnione w ostatnich latach w Polsce na przełomie lat 1989/1990 kiedy gospodarka przechodziła załamanie, a inflacja sięgnęła nawet kilkuset procent w przeciągu kilkunastu miesięcy. ziemia wówczas obroniła w bardzo bezpieczny sposób kapitałinwestorów.Osoby, które wtedy …Read More »