Test genetyczny SANCO – sprawdź genetyczne uwarunkowania dziecka

Podjęliście decyzję o dziecku i w końcu po długim wyczekiwaniu udało się. Jedyne czego pragniecie, to aby urodziło się zdrowe. Chcecie podarować mu piękne dzieciństwo, z którego będzie czerpał radość do woli, a później odpowiedzialną dorosłość, w której będzie zdolny do spełniania swoich marzeń? Zaufajcie testowi SANCO i bądźcie spokojni.

 

Test SANCO Poznań – jedyny taki na mapie

Test SANCO Poznań można wykonać w klinice Neomedica w Poznaniu. Pozwala on na wykrycie ryzyka wystąpienia trisomii chromosomów 21,18 i 13 płodu, w skład których wchodzi zespół Downa, zespół Edwarsa, zespół Patatu oraz kilkunastu innych. Nie czekaj aż wady wrodzone dadzą się we znaki i będzie możliwe dopiero późne ich wykrycie. Dowiedz się o nich już między 10, a 24 tygodniem ciąży. Jest to okres, w którym już możliwe jest wykonanie testu genetycznego SANCO.

 

Test SANCO – testowanie nie jest trudne

Test SANCO może wykonać każda kobieta ciężarna. Do jego przeprowadzenia nie wymaga się żadnego skierowania od lekarza. Przeprowadza się go na podstawie poboru krwi od ciężarnej.

 

Test SANCO cena – nie czas na kalkulacje

Test SANCO cena jest stosunkowo niska, a jego prawdopodobieństwo wyników wynosi 99%! Zalecany jest szczególnie dla kobiet powyżej 35 roku życia. Warto przeprowadzić go również, gdy w rodzinie ciężarnej występują jakieś choroby genetyczne lub gdy kobieta zaszła w ciąże z wykorzystaniem metod in-vitro. Badania SANCO – prosto i przyjemnie Badania SANCO są dla kobiety oraz płodu w pełni bezpieczne, a czas oczekiwania na ich wynik to jedynie 5 dni roboczych. Badanie SANCO umożliwia również dodatkowe wykonanie testu RHD. Jest on odpowiedzialny za ocenę czynnika RhD płodu podczas ciąży.

Test SANCO opinie cieszy się zadowoleniem wśród wielu pacjentek. Dowiedz się więcej: https://www.neomedica.pl/oferta/badania-specjalistyczne/badania-prenatalne/genetyczny-test-prenatalny-SANCO/.

Comments are closed.

 • Nastoletnie umeblowanie

  Nastolatkowie w okresie dojrzewania często potrzebują w swoim życiu zmian. Chcą również zostać zauważeni, stąd pojawia się u Nich okres buntu. Czy myślałeś o zmianie kilku rzeczy w jego pokoju? Być może nawet nie zauważyłeś, jak prędko wszystkie jego misie wylądowały na strychu? Możliwe, że …
 • Jak inwestować w ziemię.22

  Jesli chcemy kupic mieszkanie w celach inwestycyjnych możemy dokładnie się zapoznać z tematem. Raporty są przedstawiane w mediach, oraz ukazuja aktualna sytuacje na rynku nieruchomości. Dzięki internetowi istnieje możliwość by obejrzeć nieruchomości, które zamierzamy aktualnie kupić, oraz zapoznać się z najbliższa okolicą, oraz opiniami na …
Advertisement
Ankieta do czytelników

Co według Was, jest najlpeszym rozwiązaniem

View Results

Loading ... Loading ...
Kalendarz
January 2022
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
 • Hotel Danieli w Wenecji.

  Hotel jest usytuowany zaraz obok placu Świętego Marka na lagunę hotel Danieli ma do zaoferowania luksusowe zakwaterowanie w Wenecji. Pokoje są wyposażone w takie antyki jak żyrandole, szkła Murano.każdy pokój jest przestronny klimatyzowany.W każdym pokoju mozna znaleźć telewizor LCD i telewizję satelitarną, wody mineralnej, oraz …Read More »
 • Gdzie kupić zlewozmywak

  Zlewozmywak jest elementem wyposażenia każdej kuchni. Nie może go zabraknąć nawet w tym pomieszczeniu, w którym kładzie się nacisk na minimalizm. Dlatego każdy, kto urządza swoją kuchnię, szuka zlewozmywaka, który spełni jego oczekiwania. A te z reguły nie są wcale takie małe.Read More »