Breaking News

Pediatra jako najlepszy przyjaciel dziecka

Jakiś czas temu zostałeś rodzicem? Doskonale pamiętasz cały proces pielęgnacji dzieciątka i troska o jego nowy pokoik. To wszystko po to, by miał jak najlepiej. Teraz, kiedy już przyszedł na świat, chciałabyś sprawdzić w jakim stanie zdrowia jest Twój skarb, ale on za nic w świecie nie da przekonać się, by pójść na wizytę do pediatry w Poznaniu? Jego dotychczasowe doświadczenia z lekarzami spowodowały, ze boi się ich i nie ma ochoty kolejny raz przezywać ten sam stres. 

Szukasz lekarza, któremu nie będzie zależeć na jak najszybszym wykonaniu badań i zabraniu gotówki do ręki? Najlepszy specjalista to taki, który potrafi poświęcić sporo czasu dla Twojego dziecka właśnie po to, by najpierw znaleźć z Nim wspólny język i wykazać się zrozumieniem.

Neomedica to klinika, oferująca nietypową wizytę u lekarza. Pierwszym etapem jest rozmowa, przeplatana zabawą, dzięki której dziecko zaczyna czuć się w gabinecie jak w swoim własnym pokoju. Nie patrzy już na Niego tak strasznie i zaczyna odczuwać radość w chwili przebywania w Nim. Taka więź, zbudowana pomiędzy Twoim skarbem, a lekarzem pozwoli dokładnie przeanalizować czy dolegają mu jakieś objawy oraz zbadać ich częstotliwość. Dodatkowo, wszystko odbywa się w konsultacji profesjonalisty z rodzicami pacjenta, dzięki czemu jesteś na bieżąco informowany o etapach leczenia i podejmowanych działaniach. 

Zapisz swojego syna/córkę na spotkanie z prywatnym pediatrą w Poznaniu. Spraw, by jego strach przed doktorem zamienił się w radość i chęć profilaktyki swojego zdrowia:

  Twój internetowy król zakupów