Breaking News

Drewniana szafa dla dziecka – komfort przechowywania i bezpieczeństwo najmłodszych.

Szafa dla dziecka to element pokoju, o którym marzy każdy najmłodszy. Wraz z rozpoczęciem szkolnego etapu, dzieci zaczynają się powoli interesować modą. Przystosowanie się do samodzielności budzi w nich chęć wyrażania samego siebie. Pozwól swojemu skarbowi samemu decydować o tym, co na siebie zakłada i stwórz mu własną garderobę!

Przeglądając internet, trafisz na różnorodne szafy dla dzieci, jednak warto wybrać taką, której zakup okaże się strzałem w dziesiątkę oraz będzie służył jak najdłużej. Obdarz zaufaniem sklepy Pinio i wybierz się do nich na wirtualny spacer: 

Dany adres przekieruje Cię w krainę rozkoszy i fantazji o dziecięcym pokoju. Każda drewniana szafa z tej oferty to swoisty must – have, który powinny posiadać dzieci. Asortyment został wykończony tak, by perfekcyjnie wpasował się w ramy dziewczęcego, ale i chłopięcego pokoiku.

Szafy dla dziecka od Pinio określa jedno słowo, a mianowicie – bezpieczeństwo.

Różnego rodzaju farby, którymi producenci współcześnie pokrywają meble są przepełnione alergenami, jakie przyczyniają się do wywoływania alergii u najmłodszych. Każda szafa dla dzieci od Pinio została pomalowane farbą ekologiczną, której skład jest wzorowy oraz wolny od alergizujących czynników, co daje gwarancję bezpieczeństwa użytkowania.

Szafa dziecięca tego profesjonalnego producenta to nie tylko ekologia i ochrona, to również solidność wykonania. Poprzez zastosowanie najwyższej jakości drewna z polskich lasów (sosnowego i bukowego) oraz płyt MDF, możesz być pewny, że mebel nie ulegnie zniszczeniu z powodu jakichkolwiek urazów mechanicznych.

Drewniana szafa dla dziecka może być Twoja! Dwudrzwiowa, a może trzy? Wszystko w zależności od tego, ile miejsca możesz na nią przeznaczyć. Wykonaj odpowiednie pomiary i zapoznaj się z parametrami szaf. W późniejszym kroku udaj się pod wyżej wskazany adres i ozdabiaj dziecięcy pokój do woli!

  Jak pielęgnować podłogi z drewna.