Meble dla malucha z litego drewna

Warto zastanowić się przed kupnem mebli dla dziecka z czego mają być one wykonane. Bardzo dobrym pomysłem są meble z litego drewna. Idealne dla chłopców jak i dziewczynek. Można wybierać też pomiędzy różnym drewnem, od dębu, klonu, wiśni, hikory do bejcy w kolorach od najjaśniejszych do ciemnych. Można w ten sposób dobrać meble do każdego wymarzonego wystroju w pokoiku.

Ponadto meble z litego drewna są bardzo dobrej jakości. Są wytrzymałe oraz wszechstronne. Można je dopasować wszędzie. Ponadto bardzo łatwo o nie dbać. Nie ma problemu także w tym, aby odpowiednio dopasowywać je do rosnących dzieci przez lata.

Łóżka piętrowe dla dzieci

Dzieci które już trochę podrosły i umieją już utrzymać równowagę, mogą korzystać z łóżek piętrowych. Jeśli bezpiecznie potrafią na nie wejść jak i zejść jest to wspaniałe rozwiązanie. Łóżko piętrowe zajmuje mniej miejsca, a są w stanie tam spać przynajmniej dwie osoby. Są dostępne łóżka z barierkami bezpieczeństwa, aby dziecko przypadkiem z niego nie spadło. Spośród dostępnych łóżek piętrowych na rynku można spokojnie wybierać pomiędzy tymi z regałami, z wbudowanymi szufladami czy miejscem na materace dwuosobowe, a nawet i pełnowymiarowe.

Łóżeczka konwersyjne

Bardzo popularne na rynku są łóżeczka konwersyjne. Są one uniwersalne. Dodatkowo są dobrą alternatywą do żłobków i pokoi dziecięcych. Wraz z czasem, gdy dziecko powoli rośnie, można je dostosować do jego aktualnych potrzeb. Na początku jako zwykłe łóżeczko dziecięce, następnie można przeobrazić je w łóżko dzienne z szyną. W ten sposób można pomóc dziecku, które jeszcze jest zbyt małe na pełnowymiarowe łóżko. Zapraszamy na stronę Pinio, aby przeglądnąć całą dostępną ofertę: https://www.pinio.com.pl/dla-starszaka/