Breaking News

Colostrigen w kapsułkach dla sportowców

Siara bydlęca jest płynem na czym które pochodzi z piersi krów bądź klaczy w produkowana w pierwszych dniach po porodzie. Zawiera ona substancja aktywna nazwaną colostrum bovinum która zawiera białka węglowodany tłuszcze oraz mnóstwo witamin minerałów oraz enzymów które pozwalają na bezpieczne i szybkie rozwijanie się młodego organizmu. Pierwotnie siara bydlęca zainteresowała ludzi z powodu wysokiego poziomu przeciwciał dzięki czemu myśleli że można dzięki niej zabezpieczać ludzi przed infekcjami. Okazuje się że działanie siary jest dużo bardziej skomplikowane, co daje nam też dużo więcej benefitów.

Sport to zdrowie

Wielu sportowców spożywa colostrigen. Pozwalają one na regenerację się po ciężkich treningach, oraz zmniejszenie ilości zakwasów. Działa ona na wszystkie elementy naszego układów naszemu układowi naszego organizmu przez co zwiększa zwiększają swoją wytrzymałość oraz witalność. Dodatkowo poprawiają oni swoje wyniki sportowe. Należy pamiętać, że siara bydlęca nie znajduje się na zakazanej liście leków międzynarodowego komitetu olimpijskiego, dlatego przez sportowców może być bezpiecznie używana i nie jest traktowana jako doping. używana jest doustnie dzięki czemu pozwala na wzmocnienie układu odpornościowego oraz leczenie urazów.

kapsułki z siary bydlęcej.

Aby zakupić odpowiednie kapsułki siara mleka krowiego należy skorzystać z dobrego źródła. Jednym z nich jest Geneactiv, który na swojej stronie: oferuje produkty z siary mleka klaczy bądź krowy.

  Luksus w zasięgu ręki.